Svijet pasa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Svijet pasa

Na ovome forumu možete naći sve o psima
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Maite Perroni

Go down 
AutorPoruka
Leonarda
Admin
Leonarda


Broj komentara : 89
Points : 177
Join date : 2009-11-23
Mjesto : Mostar

Maite Perroni Empty
KomentarNaslov komentara: Maite Perroni   Maite Perroni EmptyWed Nov 25, 2009 12:13 am

Maite Perroni (Mexico City, 9. ožujka 1983.) je popularna meksička glumica i pjevačica,poznata po ulozi u serijama Oprezno s anđelom i Rebelde. Pjevačku slavu je stekla kao članica benda RBD.

Rani život

Maite Perroni Beorlegui je rođena u Mexico Citiyu, te je živjela u Guadalajari. Ima dva brata, Adolfa i Francisca. Otac se zove Javier, a majka Maite. Njezina je obitelj porijeklom iz Italije.
[uredi]Pjevačka karijera

Prateći uspjeh u seriji Rebelde, Maite postaje članica benda RBD. Zajedno s njima snimila je 9 albuma i stekla slavu širom svijeta, koja joj je kasnije otvorila vrata u brojnim glumačkim projektima. Nakon raspada benda snimila je dvije pjesme za telenovelu u kojoj je protagonisitica Oprezno s anđelom.
[uredi]Glumačka karijera

Maite započinje sa glumom 2004. u seriji Rebelde. Glumila je lik Guadalupe Fernandez, mirne i povučene djevojke. Nakon što je glumila u svim sezonama, grupa RBD, čiji su članovi glumci i u Rebelde, a među njima i Maite 2007. godine snimaju humorističnu seriju RBD: La Familia. Maite 2008. dobiva glavnu ulogu u hvaljenoj sapunici Oprezno s anđelom. Time je potvrdila status jedne od najvećih mladih zvijezda iz sapunica. Praćeno uspjehom u prijašnjim projektima, Maite dobiva glavnu ulogu u sapunici Mi Pecado (hrv. Moj grijeh), koja se upravo prikazuje u Meksiku.
[uredi]Filmografija

2004. Rebelde, kao Guadalupe ˝Lupita˝ Fernandez
2007. RBD: La Familia, kao May
2008. Oprezno s anđelom, kao Marichuy
2009. Mi pecado, kao Lucrecia Pedraza
Na vrh Go down
https://powerpuff-girls.bosnianforum.com
 
Maite Perroni
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Svijet pasa :: Ostalo :: VIP-
Idi na: